| Dyana321 a întrebat:

happy Am participat la un concurs Dove pe facebook(ma rog...) si am castigat un cadou de la ei. L-am primit astazi si era o trusa cu sampon(repair therapy), balsam si o masca pentru par(tratament). Si acum vreo 20 de min. m-am spalat pe cap(ca oricum trebuia sa ma spal) cu samponul si balsamul(ca masca trebuie folosita dupa vreo 2-3 spalari) si as vrea sa stiu daca este bun. Ca eu am auzit ca Dove sunt produse foarte bune(eu folosesc si sapunul, lotiuni etc.) si vreau sa stiu daca l-a mai folosit cineva, daca este bun si ce efecte are.

MULTUMESC ANTICIPAT! kiss
dau fundita mare pentru cel mai bun rasp happy

Răspuns Câştigător
| contunustiucare a răspuns:

Ei bine, gama de produse Dove sunt foarte bune, stiu asta pentru ca am avut si eu mai de mult, la fel, Sampon, balsam, Masca pentru par, si se vedeau rezultatele, in mod pozitiv vorbind... Deci: Da sunt foarte bune!

2 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Eu am avut o masca de par de la Dove repair si nu mi-a placut deloc. De la Dove imi plac f mult lotiunile, sapunurile si gelurile de dus.

| Sup3rMan a răspuns:

Castiga bani de acasa
Esti platit pentru fiecare vizitator adus
Bonus 300 puncte promo
http://originals.ro/31652bani