| anonim_4396 a întrebat:

Fostul iubit este din Italia și as vrea să-i fac un cadou, nu contează mărimea. Un mic gest sa vadă ca ma gândesc la el. noi nu mai vorbim dar măcar o mica atenție. Ce idei îmi dați?
Dau Funda!

8 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Daca e fostul, de ce sa-i dai un cadou?!

ADICAAA e fostul adio paaa am terminat cu tine

| neutrino a răspuns:

Gandeste-te la viitorul iubit, nu la cel trecut.

| grab a răspuns:

Niste manusi din piele ca vine frigul acuma happy

| Xpressurself a răspuns:

Am mai dat acest raspuns cuiva si a fost apreciat
ar fi bine sa te asezi intr-un fotoliu, relaxata si sa incerci sa-ti aduci aminte de dorintele prietenului tau, ce-i face placere. poate fi o arma noua pentru paintball, o sapca si un fular, un volan pentru jocul "need for speed" pe care il joaca toata ziua, un aparat foto pentru a posta fotografii pe blogul sau cand se intoarce din calatoriile de servici despre care iti povesteste tot timpul cu mult entuziasm, un ceas asortat cu stilul lui de imbracaminte, un abonament la sala pe trei luni ca tot spunea de o vreme ca ar merge happy samd sau de ce nu o papusa gonflabila ca sa stie cu cine ramane daca nu e serios. numai tu poti stii cel mai bine

| piticelm a răspuns:

Poate este cu altcineva, de ce ai face un asemenea gest tampit?

| anonimus321 a răspuns:

Ceva personalizat, cred ca ar fi cel mai potrivit cadou.Este acel ceva care iti aduce mereu aminte de persoana pe care ai avut-o langa tine.

| loveM a răspuns:

Daca nu mai vorbiti de ce sa ii cumperi un cadou? :/ iti cheltui bani degeaba.

| victor1 a răspuns:

Nu va mai vorbiti nici in sensul de prieteni? Daca Da nu-i fa cadou ca nu-l va primi
Daca nu mai vorbiti din cauza timpului poti sa-i fac cadou o felicitare cu un i