| Skittles19 a întrebat:

Funda si Vot (uri)
Cum pot sa fac pozele sa arate cat mai bine pe Photoscape? Ceva idei?
Astept raspunsurile voastre.
Pa, pa! love struck

3 răspunsuri:
| AliceHappyGirl a răspuns:

Sa-ti spun cum le fac eu la sectiunea editeaza, evident:
-Filtre - scaderea bruiajului (curatarea pielii) - puternic
-retrolumina (apas direct pe ea, nu aleg procentele acelea)
-accentuare 13
-si salveaza.
Sper sa iti placawinking Eu asa le fac tuturor pozelor mele.

| Alecssa a răspuns:

Depinde ce vrei tu sa le faci pozelor ca sa arate mai bine thinking
Daca vrei, te pot ajuta.

| Twixxie a răspuns:

Poi.poti sa le modifici cu "bloom"[butonul apare undeva in partea dreapta la "Home"].dai un click pe el si ti se deschide o fereastra mai mica, si de acolo poti schimba contrastul imagini si mai multe chestii, sau poti da un click acolo unde scrie "Bright, Color" si modifici tu cum vrei chestiile alea pana iese imaginea cum iti place. Mie imi place mult editul cu "bloom" si de obicei selectez "deep mode"...o sa gasesti tu butoanelelaughingsucces.big grin