| sLowSpawN a întrebat:

Buna TPU.
Imi dati si mie un site cu bluze cu tinte? Vreau sa ii iau prietenei mele de Craciun si stiu ca ii place bluzele cu tinte, da nu gasesc nici un site laughing Imi puteti da cateva sit'uri? :X
Dau

4 răspunsuri:
| sLowSpawN explică (pentru crissadeea):

Mersi, o sa merg si acolo, doar ca poate gasesc ceva pe internet, dar nu prea am gasit, asa ca o sa merg peste cateva zile la New Yorker.

| crissadeea a răspuns (pentru sLowSpawN):

Cu placere! happy Sper sa gasesti bluza pe care o cauti! happy

| YrinaBubulina a răspuns:

Intra pe polyvore. Acolo ai toate genurile de bluze, la preturi cat de cat rezonabile! :*