| adelinasprintaru a întrebat:

imi doresc foarte mult sa stiu daca baiatul pe care il plac ma place. va rog dati-mi idei si semne prin care sa vad chestia asta! va rog din suflet. el e genul de baiat care e mai smecheras asabig grin si care nu spune ce simte. va rog dati-mi semne pe care as putea sa le observ la el si sa imi dau seama daca ma place. aa si inca ceva. noi locuim in acelasi sat, m-am gandit si la faptul ca poate ca faptul ca toti prietenii nostri ne cunosc si poate ii e teama de ce vor spune daca am fi impreuna. m-am gandit si la asta. ar putea fii posibil?:d va rooog ajutati`ma. fundita :*

Răspuns Câştigător
| Didutssaxoxo a răspuns:

Daca te place un baiat Se ocupa cu tine. vorbeste si te baga in seama. Sau Se uita in ochii tai...thinking
Mie mii s-a intamplat ca baiatul pe care l-am placut sa fii aflat si Ma evitatthinking
Si dc sa ii fie teama?
Dragostea astaaaa.
Poate ii e teama ca ii pasa de tine.
Mai bine du-te si poarta o discutie cu el ii spui care e situatia si poate va intelege. Sau Daca ai zis ca e genu de baiat care nu zice ce simte. Hmm va fi cam greu dar.thinking Bafta:*:*.

3 răspunsuri:
| haiZI a răspuns:

Intraba-l daca te place ca e ceva firesc si te lamuresti o data pentru totdeauna.

| preadulce a răspuns:

Eu simt imediat daca un baiat ma place, fiindca imi vorbeste des si se straduieste sa stea cat mai aproape de mine. baftalove struck

| FuckOut a răspuns:

Iti ia apararea de fata cu ceilalti, este atent la tine, iti "trage" cate o privire nevinovata

Cam asa ar trebui sa se comporte