| Deeeede a întrebat:

Hei, am un coleg în clasă de care îmi place, dar, colegii mei vreau să-l combine cu altă fată. Colegele mere sunt în limbă după el. Noi ne înțelegem super bine, oriunde sunt eu, vine și el. Glumim împreună și când mă uit la el îmi zâmbește drăguț. Încă nu se știe de cine îi place lui dar el nu vrea să se combine cu fata aceea cu care vreau să-l combine colegii mei. Colegii mei i-au spus că mie îmi place de el, eu i-am spus că nu e adevarat și el a spus „ mi-am dat seama de o chestie „ si a râs. Ași vrea să-i spun că îl plac, dar dacă mă fac de râs, dacă începe să râdă, dacă chiar îi place de fata acea? Dacă...
Explicații sad

Fundă.

5 răspunsuri:
| Kalla a răspuns:

Nu vei sti pana ce nu incerci. Spune-i si gata.Ce ai de pierdut?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Urasc relatiile din clasa sau scoala.

| BlueViP a răspuns:

Daca nu ti-ai mai pune atatea intrebari? Incearca s aiti faci un id fals si sa vb cu el asa. Sa il intrebi daca ii place de cineva si chestii de genul.

| AnaRadu a răspuns:

Hei. Pai daca nu vrea sa stea cu fata aia, normal ca nu ii place de ea. Banuiesc ca ii place de tine daca mereu unde esti tu vine si el. Unii baieti nu fac primul pas, nu este bine sa o faci tu neabordabila. Mai bine ii spui, nu are ce sa zica si nu este ceva de care sa iti fie rusine sau sa inceapa el sa rada. happy Te sfatuiesc sa ii zici. { Daca te-ai hotarat sa ii spui, sa imi trimiti mesaj cu ce ai facut, daca vrei. puppy dog eyes ]

| ByCats a răspuns:

Inceaca sa te imprietenesti mai bine cu el.Sa te apropii de el, sa gasiti lucruri in comun