| lili96321 a întrebat:

Imi place si mie la scoala de un baiat si. cred ca si lui ii place de mine pentru ca tot ma stiga (uneori) "iubi" si "pisi" si tot se uita dupa mine, dar nu stiu daca o facea la misto sau in serios. Si as vrea sa ii dau un semn ca il plac. numai ca atunci cand trec pe langa el sau il vad. incepe inima sa imi bata tare si pe moment nu stiu ce sa fac. Ce as putea sa fac ca sa ii dau de inteles ca il plac? AJUTOR VA ROG!batting eyelashes dau fundita kiss

Răspuns Câştigător
| zozosep a răspuns:

Trebuie sa ai mare grija cu baietii de genul asta! Mai intai ar trebui sa observi daca iti spune numai tie asa si daca se mai uita si dupa alte fete. Dupa poti sa fi intr-o zi mai draguta sa il intrebi ce face?
Dar trebuie sa ai grija sa nu devi stresanta adica azi il intrebi vorbesti cu el il bagi in seama maine il bagi mai putin in seama.Trebuie sa il lasi putin sa te observe si sa incerce sa nu te lasi din prima.Mult succes.
PS:Lasa emotiile de o parte prima data e mai greu apoi este foarte usor.Gandeste-te ca atunci cand vorbesti cu el glumesti cu un prieten oarecare.Nu-i arata ca este foarte important pentru tine.

1 răspuns:
| Denysaaaaa a răspuns:

hee hee aoleulaughing stiu cum estelaughing:X:X cand treci pe langa el.sau vorbesti cu el...zambeste mereu, fii vesela...si bine inteles ca se mai poate vorbi si pe mess. poate chiar mai bine:X acolo macar vorbesti cu el, dar bineinteles k tot o sa iti bata inima tare:X dar macar nu este ca atunci cand il ai in fata:X:X si din vorba in vorbabig grin.iese ceva.:X