| Deyutza_6118 a întrebat:

Buna TPU...imi place un baiat dar nu prea vorbesc cu el deoarece nu ma baga in seama dar se uita la mine, dar are prietena, vreun sfat? toti prietenii imi spun sa-i zic ca il iubesc dar mi se pare cam penibil contez pe voihappy

Răspuns Câştigător
| ganeaa a răspuns:

Buna ai dreptate nu poti sa te duci la el si sa ii spui ca tu il iubesti mai ales ca el are prietena sincer nu da bine... daca lui iar place de tine ar lasa o pe ea si ar vb cu tine dar mai ast sa vezi ce se intampla

1 răspuns:
| krys1616 a răspuns:

Fa rost de id-ul lui si bagate in seama cu el pentru un lucru neinsemnat, orice. poate asa se poate ajunge la o prietenie frumoasa si dupa cine stie.
winking
Funda?happy