| Elena00100 a întrebat:

imi puteti spune va rog daca stie cineva cum pot face rost de credite facebook adica nu sa bag banii ci daca este un joc sau ceva de genu pentru a face credite... Raspunsul bun va primi FunDa!

Răspuns Câştigător
| Spanish96 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=6YIrvKn3oOY

Eu am folosit generatorul ala si m-a ajutat, am facut cate credite am vrut fara nici-o problema la cont :)) doar ca trebuie sa platesti 2 euro sau ceva de genu ca sa dai un mesaj dar nu e problema 2 euro pentru cate credite vrei :D
Funda? :D

1 răspuns:
| GOtiCKAsasin a răspuns:

Din pacate nu exista asa cevasad
Sper ca te-am ajutat