| RuxandraBianca a întrebat:

imi spuneti si mie de pe site pot sa cumpar niste accesorii? gen inele cu cheia sol sau note muzicale sau pandantive cu inimioare sau bratari cu semnul infinitului? as vrea un site serios, cu livrare gratuita nu cred ca exista dar pretul livrarii sa fie cat mai mic iar pretul accesoriilor sa nu fie mai mare de 30 de lei (ron). daca stiti si vreun site de unde pot cumpara haine si accesorii cu one direction...VA MULTUMESC ANTCIPAT.

Răspuns Câştigător
| DavidTTwowTT a răspuns:

Http://www.bestial.ro/ :)) e smecher site-ul.

Sau daca nu cauta la magazinele online chinezesti :D Sunt si foarte ieftine si foarte frumoase :D.Dar faza e ca vin destul de greu :))[Din China in Romania vin in cateva zice [Par Air Email] dar dureaza mult curieratul in cadrul tarii noaste]

Sper ca te'am ajutat bafta :D

4 răspunsuri:
| maddonut a răspuns:

Aici sunt preturi bune, iar transportul este 8 lei, indiferent de numarul de accesorii comandate. In plus, vei gasi foarte multe modele: http://gilded-feathers.blogspot.ro/

| RuxandraBianca explică (pentru maddonut):

Ai comandat? chiar mi as cumpara cate ceva dup-aici.si in cat timp vin? sigur e 8 lei transportul?

| maddonut a răspuns (pentru RuxandraBianca):

Ma bucur ca iti plac. happy Blogul este al meu, transportul este 8 lei si accesoriile ajung cam in 2-3 zile de cand le pun la posta. Daca vrei sa vorbim mai multe, imi poti trimite da mail sau un add pe mess la gilded_feathers@yahoo.com happy