| TheRealAnonim a întrebat:

Buna TPU
In 2017 am cunosc pe cineva si ne-am certat si acum cateva luni mi s-a facut dor de ea, dar nu-i mai stiu numarul de telefon, numele mi-l amintesc, de unde e, si am cateva poze.
Cine sta in Bucuresti sectorul 2, va rog sa-mi dati mesaj. Ofer recompensa

3 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Dacă îi știi numele de ce nu încerci să o cauți pe Facebook?
Poate ai noroc și dai de ea.

| crud a răspuns:

E cam ciudata reactia ta. Se presupune ca relatia ta a incetat in urma cu doi ani iar acum ti s-a facut dor de ea. Nu e ok, mai ales ca oferi si recompensa. E ceva in genul "Caine pierdut- gasitorului ofer recompensa"

| TheRealAnonim explică (pentru crud):

Nu e vorba de asta, o caut de mai mult timp, doar ca n am dat de ea deloc..Am incercat de toate, nu imi mai da in cap nimic.