| AlexandraMaria10 a întrebat:

In clasa a9a ii plăcea unui băiat de mine. Nu prea stiam ce simt atunci... Dar am vorbit la mult si a început sa îmi placă de el. Am fost împreună cam 4-5 luni dar ne.am despartit. De atunci nu am mai vorbit. Dar eu tot îl mai plac... Dar nu stiu ce ar zice el. Idei? FUNDA!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Pur si simplu acceseaza-l prin modul folosit de voi in trecut si din vorba in vorba, propune-i sa va intalniti, sau sa iesiti la o plimbare in 2 pe jos, cu rolele sau cu bicicletele. Ai putea la fel de bine sa-i propui sa mergeti la un spectacol, un film sau la o cofetarie/terasa unde sa consumati o inghetata sau un suc si o prajitura. Sunt atatea modalitati de a relua o prietenie sau o relatie incat este greu de insirat fiecare varianta. Tot ceea ce trebuie sa faci intro asemenea situatie este determinarea ta de a-ti invinge timiditatea sau teama de a nu fi refuzata. Incerca deoarece nu ai nimic de pierdut, iar in caz de reusita probabil vei avea doar de castigat. Succes!

2 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Poti sa iti gasesti pe altcineva.

| Flummy a răspuns:

Gata s-a terminat ii asa de simplu "The End'' laughing rolling on the floor)