| Cocheta a întrebat:

Buna TPU in fiecare zi ma cert cu prietenu meu. pling in fiecare seara. Spune ca sunt doar eu vinovata dar si el tot greseste. Eu ma inervez foarte repede si sunt emotionala in plan personal. Nustiu ce sa mai fac in privinta aceasta. P. s. eu sunt bolnava cu inima si el stie asta destul de bine si cind ii zic schimbate el imi spune ca Nu ca el e asa si daca nu-mi place sa-mi caut altul. Eu si vreau alintata dar din pacate el este mai mare decit mine cu 4 ani el implineste 20 eu 16 si spune mereu ca fac numai mofturi si alintaturi ce sa ma fac sad eu il iubesc foarte tare si eu stiu ca el tot ma iubeste pentru ca a facut multe pentru mine si mia demonstrat. Dati-mi sfaturi, cel mai bun raspuns :* funda

Răspuns Câştigător
| RominaMaria96 a răspuns:

Daca suferi atat de mult atunci de ce continui? Este normal ca fiind mai mare sa nu vrea sa te alinte. Daca l-ai acceptat asa si il iubesti trebuie sa il suporti dar si el ar trebui sa faca o schimbare incearca sa ii spui daca mai vrea sa fie cu tine atunci sa fie si el mai diferit.Si nu mai suferii atat stiu ca este greu dar gandeste-te ca iti dauneaza sanatati. funda?

1 răspuns:
| wildkiss a răspuns:

E mai bine sa il lasi deoarece un baiat face asa cand mai are pe cineva adica inca o optiune nu il cunosc dar cred ca profita de tine s daca iar pasa de sanatatea ta si de tine nu ar face asa ceva nu vreau sa te ranesc crede-ma tiar fi mai bine fara el oricum asteapta putin si vine altul care va avea grija dee tine pe asta lasalo sa-ti fie mult mai binewinking u nu o sa'l poti schimba nu stiu eu asa zic ca e mai bine sal lasi si privestee in fata nu te lasa deprmata iesi cu prietenii si distreazate as putea sati zic mai multe dar ma limitezwinkingte pup