| Nico_Nicoleta_1999_u9TF a întrebat:

Buna,TPU. In gimnaziu nu mă prea înțelegeam cu colegii. Ei mereu râdeau de mine. Râdeau pe seama părinților pentru că sunt în vârstă, dar de obicei râdeau de nasul meu care este mare și sincer vorbind din profil arată ca un nas de vrăjitoare.Credeti că și la liceu va fi la fel? Sau poate că va fi și mai răucrying(
Am nevoie de niste sfaturi, urgent! Mi-e frică de cum va fi la liceu.

12 răspunsuri:
| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

La liceu, ăștea sunt mai maturi și o să te îmnțeleagă.
Să sperăm că nu o să râdă.
Fi optimistă!
Și apropo, dacă se ia cineva de tine, găsește-i un defect și bate-l la cap cu asta până își termină „mendrele".

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă îți zic adevărul o sa fie un răspuns, dacă vrei sa te mint o sa primești alt răspuns.

| Nico_Nicoleta_1999_u9TF explică (pentru anonim_4396):

Adevărul, normalcrying

Răspuns utilizator avertizat
| Nico_Nicoleta_1999_u9TF explică (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

Dar, doar că te doare atunci când toți rad de tine și nu ai niciun prieten?

Răspuns utilizator avertizat
| Nico_Nicoleta_1999_u9TF explică (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

Mulțumesc! Ai dreptate

| mariuscdrz a răspuns:

Din poza ta de profil, arati bine. Esti o fata foarte frumoasa, si nu te lua dupa ce zic altii, ca indiferent cum esti, cineva tot se va gasi sa rada de tine, dintr-un motiv sau altul. Nu mai pune problema asta si ni te mai agita atat pe tema asta.

| 124mara5 a răspuns:

Stai linostita. In poza de profil arati foarte bine. Oricum, daca esti nemultumita, la 18 ani poti scapa de asta printr.o operatie estetica. Cat despre parintii tai, la liceu nu se va afla.