| alexutza7za a întrebat:

Buna tpu.in momentul de fata eu vorbesc cu un baiat mai mare decat mine cu 2 ani.ne intelegem bine dar el vrea sa se insoare de mic dar pe mine nu ma tenteaza.acest baiat a suferit mult la viata lui din cauza unor fete asa ca nu vreau sa il fac sa sufere pentru ca stiu ca l-am facut sa ma iubeasca dar vreau sa ma desprt de el.nu gasesc o modalitate usoara asa ca am apelat la voi.cel ma bun sfar primeste funda.multumesc pentru tot ajutorul pe care mi l-ati oferit pana acumhee hee kiss

4 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Asa se distrug baieti buni laughing dau de fete ca tine care vor relatii de o luna 2 happy vor relatie de o noapte 2, vor relatie de plictiseala.
Cati ani ai? asa de curiozitate.

| alexutza7za explică (pentru Liviu):

Am 15 ani dar intelege ca eu nu vreau sa il distrug de aia am cerut o parere si na nu cred ca tie tiar placea sa te insori cu una doar asa ca te iubeste dar tu sa nu fi pregatit de asa ceva... sper sa ma intelegi si pe mine si sa nu mai razi ca eu sunt intr-o situatie foarte delicata

| Liviu a răspuns (pentru alexutza7za):

Nu e de ras, nu rad de oameni.
Tine minte cat oi trai TU
Rasu nu doare, dar ajunge.

| MAndreea97 a răspuns:

Eu zic sa vprbesti cu el si sa ii spui ca nu esti pregatita pentru asa ceva si ca tu nu esti de acord in a te casatori de mica, spune-i ca tii la el doar ca nu poti accepta asta... sper ca te-am ajutat happy