| blackangel95 a întrebat:

In tara asta nu se mai poate comenta liber nici pe facebook, k ne controleaza diriga si profi facebook-ul. Astazi sa luat diriga cativa copii din liceu si de mine k de ce comentez eu asa urat pe facebook, in plus comentariile nu aveau nici o legatura cu scoala si a mai zis ca ne spune si directoarei. Yo nu inteleg ce o intereseaza pe ea ke facem noi pe facebook? E corect ce ne face? Kat mai multe pareri dau funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna kiss! Te inteleg perfect! Profesorii astia tigniti vor sa ne controleze viata! Ceea ce face diriga ta nu e corect! Pana la urma care e problema ei? Ce o intereseaza? Este viata ta si nu are de ce sa se bage ea. Si pe mine ma enerveaza astfel de profesori. Te inteleg perfect! Si eu m-am saturat ca profesorii sa se bage in viata noastra! Te pup kiss! Ceao.

9 răspunsuri:
| Laura a răspuns:

În general nu e corect, dar în cazul tău, o înțeleg perfect. Dacă ar fi fost după mine te-aș exmatricula direct și te-aș pune să cureți străzi și wc-uri, că la școală se pare că te duci degeaba.

| blackangel95 explică (pentru Laura):

Ce motiv ar avea sa ma exmaticuleze k comentez si imi sp parerea pe facebook si ca am eu nu stiu ce poze makiata nu stiu cum care n-are nici cea mai mik legatura cu scoala? si nu numai mie imi face asa si la toata clasa sau si la alte clase. Si in general am medii de 8 si pana acum nu am luat nici un 4 in catalog si sunt clasa a11-a. Pana la urma asta e motivul? Tie ti-ar conveni sa iti faca asa?

| Laura a răspuns (pentru blackangel95):

Ești în a 11-a?! Ahahahahaha rolling on the floorrolling on the floor

| blackangel95 explică (pentru Laura):

Ce tu n-ai fort a11-a sau n-ai ajuns pana acolo? Ce gasesti tu asa de amuzant prin faptul ca sunt a11-a? Sau tu esti pe TPU doar sa faci misto de oameni?

| laryyssaa a răspuns:

Laura, nu mai comenta degeaba...tu nu ai citit nici un comentariu, deci nu esti in masura sa comentezi. si mi se pare o prostie asta pentru ca fiecare poate face ce vrea atat timp cat e in afara scolii, deci nu are nici un drept sa va controleze...sau sa va exmatriculeze pentru ca nu ai spus nimic urat la adresa scolii (presupun big grin), ar trebui sa-i spuneti ca nu are dreptul sa se bage.

| Laura a răspuns (pentru laryyssaa):

"Tu nu ai citit nici un comentariu, deci nu ești în măsură să comentezi". Hă? Ce comentarii să citesc?

| laryyssaa a răspuns:

Laura ma refeream la comentariile pe facebook

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mersi de funda! Te pupkiss

| larybesk a răspuns:

Pai dupa parerea meanu este foarte corect pentru ca acasa ea nu are nici un drept sa comenteze ce faceti voi in afara scolii! te inteleg pentru ca si diriga meah face la fel! aceasta este doar parerea meah personala dar in privinta a ce face diriga ta chiar nu pot sa te ajut! Funda?