| anonim_4396 a întrebat:

La mine la liceu e un baiat care de vreo 3 saptamani se poarta cam ciudat, de exemplu intr-o zi eu urcam scarile si el le cobora nu ma lasa sa trec, iar in alta zi a vrut sa-mi taie calea dar eram asa nervoasa incat ma grabeam sa ies afara si nu stiu cum am trecut printre el si perete, etc.Mentionez ca, cand se uita la mine are o privire pe care nu am mai vazut-o la alti baieti pana acum. Voi ce credeti, ma place sau nu?
Funda big grin

4 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bineînțeles!
Acest comportament „ciudat" se datorează faptului că vrea ca tu să îți dai seama că te place.
Vrea să iasă în evidență cumva, să se diferențieze față de ceilalți băieți!
Probabil așteaptă să faci tu primul pas, și să îi răspunzi la glume, să-l inviți discret afară într-o pauză, etc.
Dacă va vedea că-l respingi, nu o să mai insiste, iar în cazul în care îți place, îl pierzi!
Oricât de nervoasă ai fi, nu uita niciodată să zâmbești.
Baftă!

| Adda24 a răspuns:

Normal ca te place asa sunt baietii ce sa le faci?

| ÎngerCretin a răspuns:

Daca se poarta asa doar cu tine inseamna k te place. Daca se mai poarta asa cu mai multi, este un tic de al lui (ceva obisnuit). Cel mai bine e sa-l intrebi daca te place sau nu.
Bft!

| VlaAaDuTzZ333 a răspuns:

Daca se uita mai senzual normal ca te place si vrea ca sa vorbesti cu el cred cheama-l intr-o pauza afara unde sunteti numai voi doi si intreaba-l dar fa si tu privirea mai senzuala. Daca are privirea urata atunci intreaba-l ce are cu tine si daca nu vrea sa-ti spuna cheama-l dupa liceu si intreaba-l.Bft!