| Gabbi777 a întrebat:

Am un vecin cu un an mai mare care merge la acelasi liceu cu mine si care in prezenta mea face niste gesturi cam ciudate. De exemplu, anul trecut am avut niste desene in creion la expozitia liceului si m-am dus cu o colega sa ne uitam si noi la expozitie. La un moment dat, colega mea a inceput sa-mi dea bobarnace ca "uite ce se uita ala". Cand mi-am intors privirea l-am surprins pe vecinul meu uitandu-se la mine. Dupa aceea se uita cu niste ochi mari cand la mine cand la desenele mele (stia care sunt ale mele ca erau semnate). Altadata, eram cu doua colege si vroiam sa urcam scarile. El era asezat pe trepte cu un coleg de-al lui. Colegele mele au trecut fara probleme, dar cand sa trec si eu, el si-a pus piciorul in calea mea si mi-a zambit. Ce sa mai cred?

5 răspunsuri:
| InVPent a răspuns:

Este gay. laughing

| Liviu4you a răspuns:

Asa-i! E un gay, in locul tau l-as ignora.

| NekoNarciix3 a răspuns:

~@ BuYaaaa :Gabii e nume de fata. straight face
@ Gabii.
Te placeee! big grin. Ori te simpatizeaza dar sigur are ceva cu tine, ceva de bine. Altata data cand iti face asa zambestei si tu :]. Daca tu il placi ar trebui sai spuii. :]. Daca nu vrei saii spui, date pe langa el si vezi reactia. :]
Succes

| Gabbi777 explică (pentru NekoNarciix3):

Am incercat sa vorbesc pe mess cu el pentru ca mi-a placut de el, dar cand si-a dat seama cine sunt cred ca mi-a dat ignore sau m-a pus pe invizibil.

| Gabbi777 explică:

Sunt fata, nu baiat!