| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU la toti baietii le plac fetele virgine? sau mai sunt si exceptii? cat mai multe rasp

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Adevaru` e ca nu ai des de-a face cu "prospaturi" happy si trebuie sa te dai mare la fratiorii tai. oh go on
Pai, presupun ca unii sunt chiar tandri si iubitori, si isi doresc cu adevarat sa te faca sa te simti speciala cand faceti dragoste pentru prima oara, poate de aia prefera virginele.
Altii prefera fetele mai cu experienta, alea-aleabatting eyelashes

1 răspuns:
| LikeARollingStone a răspuns:

Buna.Iti zic eu ca mai sunt si de astia carora le plac alea cu experienta. Oricum cred ca asta era important inainte, acum baietii stiu sa respecte si fetele care nu sunt virgine! XoXo