| 1Hekate1 a întrebat:

Buna TPU
Luni e prima mea zi de liceu si as vrea sa va rog sa :
1. Imi ziceti cat mai multe subiecte de vorbit cu noi colegi. Eu niciodata nu stiu ce sa vorbesc cu lumea in general.
2. E ciudat daca merg cu fusta? E neagra cu putin alb si pana la genunchi( putin mai sus)

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1) Nu prea se discuta la inceput. Lumea e timida, chestii, eh, va dati voi drumu' pe parcurs.
2) Ce ar fi atat de ciudat la o fusta?

| Roxxxxi a răspuns:

Buna.
1.Cum ii cheama.Ce scoala generala a absolvit.Cum ii se pare liceul. Cerele pagina de socializare. Unde stau. Poate mergeti impreuna spre casa. Daca esti tu nu ai cum sa dai gres.FI naturala, spune adevarul, incearca sa nu ai fite sau ceva in genu, ca vei parea antipatica de la inceput.Fi prietenoasa, sa ai un limbaj corect.
2.Da.E bine.Sa fi imbracata corespunzator pentru ca e liceu nu modelling.
Succes in noul si primul tau an scolar!

| AnonimaB100160 a răspuns:

1. Pune intrebari gen : ce scoala generala ai absolvit. mai ai frati/surori. Cere-le facebook-ul.Fii prietenoasa cu toti

2. Mie mi se pare ok in fusta.
bafta la liceu!