| gazza01 a întrebat:

M-am certat cu iubitul meu cu care am si locuit de mai multe ori. Lui nu ii place ca mereu cand ne plecam, eu imi strangeam catrafusele si plecam si asa am facut si in ultima seara.
I-am zis ca sunt gravida, dar a aflat adevarul si mi-a zis ca l-am indepartat si mai tare cu asta.
E cea mai grea despartire prin care trec, nu mai dorm si iau calmante pe baza de plante.
I-am zis cate in luna si in stele si nimic, nu vrea sa ne mai impacam, acum am decis sa nu il mai bag in seama o perioada.
Intrebarile sunt:
Credeti ca ma va mai cauta, imi zicea ca nu poate sa traiasca fara mine si in ultima zi impreuna, a plans?
Ce pot face sa ne impacam?
Vreau sa tratati asta cu seriozitate si sa imi rasp persoanele mature, care au idei. Multumesc ca ati ajuns pana aici cu cititul!

Răspuns Câştigător
| dadidof a răspuns:

Da-i putin timp liber, nu il exaspera cu mesaje si toate alea. Incearca sa fii putin indiferenta. Din ce am inteles, l ai mintit cu sarcina. Nu e super grav si e ceva ce va trece cu vederea cand se va calma. Dar nu vad un viitor intr o relatie bazata pe certuri si plecari de la el la cea mai mica abatere. Nu o sa ajungi nicaieri asa..este si varianta sa se fii saturat de manifestarile tale. Nu esti un copil care la o cearta isi ia jucaria si Pleaca..sincer, ai procedat prost. Nu stiu ce sa spun. Dar ai rabdare, poate sse va intoarce. Daca o sa l cauti tu, sigur o sa-l indepartezi mai tare cu disperarea ta.