| Rmat a întrebat:

Bună TPU!
Am cunoscut online o fata, părea de treaba, după ceva timp de vb ne-am mărturisit sentimentele unui altuia... Ne placem reciproc.
Dar in ultima vreme, a început sa devina depresiva, sa nu mai vb cu nimeni, am încercat sa o ajut, dar a spus ca nu-mi vrea ajutorul.
Ieri m-a anunțat ca a ieșit din starea asta de depresie, dar simt ca nu ma mai iubește cum o făcea înainte... Ce ar trebui sa fac?

5 răspunsuri:
| Cristina788 a răspuns:

Trebuie să vă întâlniți.
Dar nu poți să îți dai cu părerea până nu te întâlnești cu ea.
Spune-i ca vrei sa o cunoști, întâlniți-vă ca să te lămurești cum stă treaba.
Și după poți sta linistit

| Andreeush a răspuns:

V-ați cunoscut online, dar în viața reală v-ați văzut?

| Vikaa a răspuns:

Invit-o la un suc si o prajitura, iai un buchet de flori si e a ta.
Iti dai seama ca pe net oricine isi poate pierde repede interesul.

Răspuns utilizator avertizat
| Rmat explică:

Ideea e ca ea spune ca are părinți foarte stricți, și n are voie sa iasă cu mine...