| Lovedreamsnopeoeple a întrebat:

m=am despartit de prietenul meu de 2 luni si de atunci il visez in fiecare seara? Vi s-a intamplat? Ce sa fac sa nu il mai visez? un sfat va rog sad

Răspuns Câştigător
| Neo12 a răspuns:

Bună!
Pur şi simplu trebuie să nu te mai gândeşti aşa mult la el, înainte să adormi renunţi la gânduri de genul..nu mai te gândeşti continuu că-l tot visezi. încearcă să ignori lucrurile astea, să renunti la ele.
O zi bună!

12 răspunsuri:
| Morenna10 a răspuns:

Incearca sa iti gasesti pe altcineva.sau cautati un hobby

suntserios
| suntserios a răspuns:

Iti cauti altul la care sa visezi

| Lovedreamsnopeoeple explică (pentru suntserios):

Nu sunt genul, sti sunt foarte pretentioasa la baieti laughing

| suntserios a răspuns (pentru Lovedreamsnopeoeple):

Pai si ce ai sa faci, te gandesti la unul toata viata?

| Lovedreamsnopeoeple explică (pentru suntserios):

Astept sa treaca timpul, poate o sa il uit. Si cine stie, poate o sa ma si indragostesc de alta persoana.

| Doub a răspuns:

Nu te mai gandi la el.

| Lovedreamsnopeoeple explică (pentru Doub):

Si daca nu pot face asta?

| Doub a răspuns (pentru Lovedreamsnopeoeple):

Daca il iubesti asa de mult, de ce nu esti cu el? happy

| Lovedreamsnopeoeple explică (pentru Doub):

Pentru ca nu m-a mai vrea. Ma evita mereu, nu ne mai vedem. Mi-a spus ca e mai bine singur. Si totusi, cine sunt eu sa tin oamenii care nu ma vor, langa mine? De aceea nu sunt cu el...

| Doub a răspuns (pentru Lovedreamsnopeoeple):

Pai si atunci? Lasa-l. Nu te merita. Bucura-te de viata.

| Lovedreamsnopeoeple explică (pentru Doub):

Daca mergea sa dau inca o funda tu o primeai :*

| Doub a răspuns (pentru Lovedreamsnopeoeple):

Ehh, nu raspund pentru funda. Oricum, multumesc! ^_^