| Lovedreamsnopeoeple a întrebat:

M-am despartit de prietenul meu de 2 luni si il tot visez, vreau sa il uit, dar mereu se gaseste ceva care sa imi aduca aminte de el. Mi-au tot spus alti baieti sa stau cu ei. Oare daca as incerca sa fiu cu alt baiat chiar daca imi e greu l-as uita? sad Va rog ajutati-ma cu un sfat.

Răspuns Câştigător
| Vans a răspuns:

Poţi să treci peste, dacă vrei.Ai nevoie de răbdare. Timpu' le rezolvă pe toate

4 răspunsuri:
| Vans a răspuns:

Ăia care or spus să stai cu ei vor să te fută :/
Nu-ţi căuta alt preten până nu treci peste despărţirea actuală

| Lovedreamsnopeoeple explică (pentru Vans):

Multumesc de sfat, dar am o intrebare. Daca nu pot trece peste?

| Brunette67 a răspuns (pentru Lovedreamsnopeoeple):

Pentru că este o persoană importantă pentru tine si nu poti schimba asta

| Vans a răspuns (pentru Lovedreamsnopeoeple):

Poţi să treci peste, dacă vrei.Ai nevoie de răbdare. Timpu' le rezolvă pe toate

| xXxXxCataxXxXx a răspuns:

Eu zic sa mai astepti ca sa nu dezamagesti pe noul prieten pe care ai vrea sa il ai incearca sa faci altceva o activitate ceva sa uiti de el ocupati timpul cu altceva