| Miriammmmm a întrebat:

Buna TPUcrying
M-am mutat la liceu...
si acum ma place un baiat...
M-a intrebat daca vreau sa fiu cu el... i-am zis da.credeam ca nu va fi ceva intre noicrying
acum imi spune la 5 minute te iubesc si maine vrea sa ma sarute intr-o pauzacrying(dar eu nu vreau)crying
stiu ca nu a fost bine. dar vreau o solutie urgent!(nu vreau sa-l ranesc)
ce ma fac?
Fundaaaa!

2 răspunsuri:
| Vasilina a răspuns:

Explica-i cu calm ceea ce vrei sa facibig grin
daca te iubeste cu adevarat oricum o sa-l ranestibig grin pentru ca e imposibil sa nu se simta prost etc. daca te iubeste oricum i-ai spune astabig grin
dar e mai bine acum sa-i spui ceea ce gandesti si ceea ce vrei sa facibig grin

| oK_4173 a răspuns:

I spui clar in fata ca nu iti place de el. Daca-l ranesti ce laughing? care-i faza? o_O daca nu te lasa angajeasatzi un bodiguard laughing)) sa aiba ac de cojocu luihee heebatting eyelashes