| Stapinkmik a întrebat:

ma puteti ajuta cu o chestie? treaba e ca verisoara mea are 13 ani si avea un iubit infine. eu am vrut sa il cunosc doar sa rad putin peacolo. si mna el cand m-a vazut a inceput sa ii placa de mine. si filtra cu mine si pe vara mea nu o prea baga in seama. faza e ca el ma suna intruna si imi zicea cuvinte dulci. eu i-am spus verisoarei ce face acest tip. asa ca la sunat si i-a reprosat tot. s-au despartit iar pe seara am mers afara cu gasca. verisoara mea a plecat acasa clar trebuia si eu sa plec. dar el venise dupa mine si ma saruta. am vorbit mai multe chestii si am ajuns la concluzia ca si eu il plac. in dimineata urmatoare verisoara mea a aflat si nu i-a convenit deloc. acum ce sa pot face? imi da cineva un sfat? ce sa fac? as vrea sa fiu cu el dar verisoarei mele nu ii convine si el e de acolo de la ea de pe strada. un ajutor. multumesc.

5 răspunsuri:
| PrecioussGirl a răspuns:

Ceea ce i-a facut verisoarei tale poate sa iti faca si tie tongue.
daca as fi in loxul tau nu nu mas baga pe el.

| BubblesStres a răspuns:

E clar ca nu ii convine. fazele astea nu se fac intre verisoare straight face presupun ca si tu stii din moment ce te simti vinovata. Gandeste.te ca la fel cum pe ea a lasat.o pentru tine poate sa te lase si pe tine pentru alta... esti pregatita sa suferi? SAU poate sa te placa foarte tare si daca si tu il placi relatia voastra poate va merge si verioara ta va trebui sa se impace cu gandul, iar atunci cand te vei despartii de el puteti sa iti faceti ceva nasol aman2 devil.

| GabySR a răspuns:

Dragutza...fapta e consumata.Verisoara ta oricum va fi suparata pe tine si trebuie sa ii dai timp ca sa te ierte,dar, crede-ma, e de zeci de ori mai greu pentru ea daca voi ramaneti impreuna decat daca ramane asa...ca o greseala.Eu zic ca oricat de greu ti-ar fi, renunta la tip.In fond, e un magar.Cum sa faca asta? Gandeste-te ca intr-o zi tu vei fi in locul verisoarei tale si probabil o prietena de-a ta in locul tau.Crezi ca ai fost singura cu care a facut asa? Las-o balta.Verisoara ta e mai importanta decat un dobitoc afemeiat.Scuze pentru vocabularbig grin

| coci90 a răspuns:

E complicat ...Tot ce trebuie sa faci: e sa fii de partea verisoarei tale care sufera,pentru ca,gandeste-te dupa ce te desparti de el la cine o sa ajungi nu la verisoara ta,cine te va sprijinistraight face.Fa un sacrificiu pentru ea mai ales, caci din cate obs sunteti destul de apropiate nu o rani pentru un porc, care desi era cu verisoara ta filtra cu tinewinking. Cand te va lasa ce o sa faci gandeste-te si la partilea asteawinking!

| Stapinkmik explică:

Erau de 3 zile impreuna ce pnmx(