| Beibiiis a întrebat:

Ma simt foarte prost deoarece astazi am aflat un lucru ce m-a durut! Am fost azi la cea mai buna prietena a mea si am stat ne-am distrat si mi-a spus ceva care a zis o alta prietena despre mine, am crezuto o prietena buna! Mi-a zis ca nu stie ce sa creada despre mine ca sunt slaba nu am sanii si altele ce ma dorcrying. Nu stiu ce sa fac, sa-i spun ce am aflat sa nu. Adevaru e ca sunt cam slabuta am 12 ani si 41 de kg dar ce sa fac acum incerc sa ma dezvolt sa fac ceva dar nu reusesccrying, si m-a durut ca am auzit asa ceva de la o prietena. daca asa zice ea. un strain ce poate sa mai zicacrying. Ce sa fac, sa-i spun prietenei mele ce am auzit?crying. Dau fundita TPU pentru cele mai bune sfaturi. ajutati-ma va rog!

Funda + vot.

Răspuns Câştigător
| PrecioussGirl a răspuns:

Dabea ai 12 ani ai timp sa cresti sa te ingrasi sa iti creasca sanii
fiecare fata se dezvolta in felul ei. alta mai repede alta mai incet.
depinde.
stai lin.
nu mai baga in seama ce zice lumea. spune-le ca te doare in c*r de ce cred altii despre tine. daca nu le place cum arati atunci sa nu se mai uite.winking

3 răspunsuri:
| PinkySilvia a răspuns:

Buna,si eu am tot 12 ani dar sunt destul de dezvoltata,dar asta nu conteaza acum...,cred ca ce a zis prietena ta e foarte urat,inainte sa judeci pe cineva, trebuie sa te uiti la tine, si se presupune ca iti este prietena.Sunt 2 solutii la problema ta ori ii spui adevarul si discutati despre asta,cea ce as face eu, sau o ignori si nu mai vorbititongue Depinde cat de bine te intelegi cu ea, cat ti la ea.

| Beibiiis explică:

Scuzati-ma ca am mai pus mesajul asta odata!happy Nu stiam daca s-a salvat!

| Ana_4223 a răspuns:

Pai daca era prietena adevarata iti spunea in fata,nu ii spunea uneia dintre prietenele tale,asta se numeste barfit,si o pritena adevarata nu ar face asa ceva, poate tu esti multumita de cum aratati poate nu, dar nu e problema ei. spune.i asa:am auzit ca m.ai barfit. spune.mi in fata ce ai de zis si pe urma mai discutam,eu is multumita de cum arat. daca tie nu.ti place nu te uita, nu te obliga nimeni sa te uiti undeva unde nu.ti placce, si daca comenteaza trage.i si cateva palme.asta as face eu, poti sa.i mai spui:cand ma barfesti ma simt importanta.nu te merita renunta la prietenia ei.