| Aliiiin a întrebat:

Meseria de game tester se merita, stie careva, salariu ceva? Aceasta meserie se potriveste pentru romania? Astept raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| Cryssy_6590 a răspuns:

Am fost game tester la Ubisoft. Crede-ma, se plateste bine, cel putin la astia. La EA am auzit ca-i de cacao dar da Merita!

| Sabin_Jordan_1998 a răspuns (pentru Cryssy_6590):

Cryssy da-mi si mie id-ul de messenger ca si eu vreau sa devin game tester.

| CocaFanta a răspuns (pentru Cryssy_6590):

Cum pot deveni si eu game taster id meu de mess este blanari_simona@yahoo.com

3 răspunsuri:
| Aliiiin explică:

@Cryssy Ai o adresa de mess?