| zizi27 a întrebat:

Mi-am facut un id nou zilele trecute, si nu reusesc sa trec pe nimeni in lista, pe toti ii trece la adress book, si nu inteleg de ce. Ma poate ajuta cineva? sad

3 răspunsuri:
| LiK3 a răspuns:

Asa mi s-a intamplat si mie...la un id nou daca ii bagi pe toti de odata ii baga la adress book.
Trebuie sa ii bagi mai intai pe aia care sa iti dea accept si dupa pe ceilalti.
CU alte cuvinte baga moderat nu 100 prin schimb de listewinking

| zizi27 explică (pentru LiK3):

Nu am facut shimb de liste, nu cred ca e cazu sa fii rautacios. Mi-am facut un id nou ca am probleme cu actualul ca e vechi si am reusit sa trec 2-3 in lista si pe restul nu am mai putut. Am gasit o solutie da si la aia mi-a dat eroare dupa prima utilizare... oricum mersi

| LiK3 a răspuns (pentru zizi27):

Da nu am vb rautacios...