| SVD a întrebat:

Mi-au iesit pe picior bubite rosii ca niste cosuri.Este rosu si pe langa ele.De la ce ar putea fi? Arata ca bubitele de dupa epilat,putin mai inflamate, dar sunt doar pe o mica portiune.Mentionez ca maerg la strand cam 3 zile pe saptamana.

1 răspuns:
| Andrei_Ioana_1965 a răspuns:

O persoane pe care o cunosc dupa epilare ii ies niste bubite pentru ca ea este foarte sensibila, dar in cazul tau poate fii si de la strand. Cel mai bine ar fi sa mergi la un medicwinking