| Dony20 a întrebat:

Buna TPU.
Mi s-a pus rau pata pe o fata de cand eram clasa a VII-a si ea a stat cu mine in banca, din pacate la sfarsitul anului a plecat in Spania, dar vine vara in Romania. Eu o iubesc de atunci si acum am vorbit cu ea si a spus ca vrea sa ne vedem, nu numai cu mine ci in grup cu toti care am fost in V-VIII si sa iesim undeva. Eu nu stiu daca fata a m-a placut vreodata, eu cred ca m-a placut, dar nu stiu cum sa aflu asta.
Cand a plecat in Spania am plans dupa ea, iar acum ca am vb cu ea m-a luat iar tare dorul de ea si sufar.
Cum as putea sa aflu daca ma place sau sa o fac sa ma placa. Dau fundita.

Răspuns Câştigător
| TravisForest a răspuns:

Buna Daniel. Trebuie mai intai sa va vedeti, sa iesiti toti, sa fie ca in clasele V - VIII, apoi ramane de vazut. Dragoste cu forta nu prea exista. Trebuie sa fi tu insati, sa te porti normal cu ea, exact ca pe vremuri. Apoi totul va veni de la sine. Daca te place tu iti vei da seama dupa privire, dupa cum vorbeste cu tine, dupa felul comportamentului ei. Bafta!

| Dony20 explică (pentru TravisForest):

Asta voi face. Multumesc pentru raspusns

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

O poti intreba daca te place sau nu, eu cred ca din moment ce vrea sa va intalniti in grup, nu prea ar da semne ca te-ar place

| neutrino a răspuns:

Eu zic ca este mai bine sa nu afli.