| NiceBaby a întrebat:

Miine e simbata si baiatul de care-mi place va iesi afara precis. Ce sa-i spun, ce sa fac? De obicei ne salutam doar, dar il vad rar. Puteti sa-mi dati vreun sfat, ce sa-i spun?

3 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Intri in vorba cu el, ce e asa greulove struck

| pasta a răspuns:

Salut, esti din Rep. Mold. si eu sunt de acolo ai ceva facebook sau scayp sau odnoklassniki.ru? plss raspunde- am vrut sati scriu mesaj dar inca sunt junior

| YeyethisShitLookLikeAToupee a răspuns:

Hehe. spune-i ca arata ca si Gaystin smug si nu stiu poate chiar sa il intrebi daca vrea. smug