| anonim_4396 a întrebat:

Momentan studiez la un liceu de Turism clasa a-X-a,in viitor vreau sa urmez Academia de politie din Bucuresti,sectia D.I.I.C.O.T si chiar nu stiu ce cerinte trebuie sa indeplinesti,gen medie condifite fizica, ce examene trebuie sa dai.Va rog informati-ma cum puteti.

3 răspunsuri:
| BringMeTheHorizon a răspuns:

Pai cel mai corect ar fi s te duci la acea facultate si sa intrebi la secretariat si ei iti vor raspunde la toate intebarile.

| Pain03 a răspuns (pentru BringMeTheHorizon):

Pai din judetul hunedoara pana in Bucuresti, este ceva distanta si oricum mai am 2 ani pana dau bacu.Si imi era mult mai usor daca ma informam de pe internet dar nu prea am gasit ce ma interesa.