| UnicornLove0998 a întrebat:

Buna TPUhappy Nu e categoria corecta, cred, dar asta ehappy Am 14 ani. Pe la 11 am gasit o aplicatie (wattpad) unde puteai scrie carti. Cu timpul, am inceput sa imi placa sa scriu. Aanul trecut mi-am inchis contul si am inceput sa scriu o carte in Word. Acum aproape am terminat-o. Credeti ca as putea sa o public? Daca da, unde?

Răspuns Câştigător
| InimioaraTePupă a răspuns:

Da, desigur! Poti merge la o editura. Care iti place mai mult.Nu uita sa ii dai un titlu cat mai atragator. Noroc cu cartea!

| UnicornLove0998 explică (pentru InimioaraTePupă):

Multumeschappy Ti-as da funda, doar ca nu stiu cum ( sunt pe laptop ).

| InimioaraTePupă a răspuns (pentru UnicornLove0998):

Nu ai de ce. Nu trebuie acum neaparat. :*

| InimioaraTePupă a răspuns (pentru UnicornLove0998):

Multumesc :*