| GlamorousGirl111 a întrebat:

nu stiu ce sa mai fac, am nevoie de ajutor. plang de 2 zile pentru persoana iubita.Ma acuza ca l-am inselat doar pentru ca a vazut niste conversatii pe messenger. A zis ca l-am dezamagit si ca i-am pierdut toata increderea. Ce pot face? As fi in stare sa ma sinucid daca nu se impaca cu mine.il iubesc foarte mult

1 răspuns:
| MenInShadow a răspuns:

Daca asta e iubire, multumesc ca nu m-am indragostit pana acum, si sper sa nici nu ma indragostesc, pentru ca nu merita sa mori pentru asa ceva.
Oricum, ce conversatii putea sa vada acel baiat ca sa te acuze ca-l inseli? Poate are motivele lui, poate conversatia chiar parea ca fiind cu un iubit, si parea ca-l inseli.
Mai bine i-ai explica, si poate ar fi si mai bine daca ai chema persoana cu care tu ai vorbit pe mess sa confirme.
Si tine minte, nu merita sa mori pentru ceva asemanator, merita sa mori pentru familie, daca erai casatorita cu el, aveai 2 copii, si propria voastra casa, ok, mai intelegeam, dar asa...