| todosivalentina a întrebat:

O fata adica pritena mea cea mai buna a spus ca vine cu mine la un eveniment si s-a intalnit cu o colega de a ei care a rugat-o sa mearga cu ea la acel eveniment. Pana la urma prietena mea a mers cu colega ei. Eu eram suparata si i-am cerut explicatii, ea spune ca a mers cu ea deoarece era mama ei de fata cand colega ei a intrebat-o daca vine cu ea la acel eveniment si daca i-ar fi spus ca nu merge cu ea la eveniment ci merge cu mine mama prietenei mele ar fi certat-o. Spuneti-mi cum ar trebui sa o tratez pe prietena mea cea mai buna?

1 răspuns:
| condemnedAntagonist a răspuns:

Eu zis sa te comporti frumos cu ea pentru ca si tu ai fi facut la fel pentru a nu te certa nimeni happy