| SuperGyrl a întrebat:

o sa fiu scurta si la obiect, cum fac sa excit un baiat prin saruturi?, eventual sa fie excitat la maxim, sau sa isi dea si drumu tongue PS:sunt clasa a 9 a si nu vreau sa fac sex.

Răspuns Câştigător
| Eyke a răspuns:

Daca nu esti foarte sexy..si sti sa seduci un baiat..no chance sa faci ce vrei.dar poti sa-l faci sa fiarba doar din sarut... miscati picioru pe picioru lui si miscati limba sensual cand il saruti..cam atat

| SuperGyrl explică (pentru Eyke):

Mersii de sfat, am sa incerc, dar problema e ca tot timpul il sarut pe fuga, deoarece suntem la scoala si nu prea avem mult timp,

| SuperGyrl explică (pentru Eyke):

Mersii de sfat, o sa incerc, dar problema e ca tot mereu il sarut pe fuga, pentru ca suntem la scoala si avem timp foarte mult, dar cateodata cand suntem doar noi doi singuri este rusinos, si atunci ma rusinez si eu, si de fiecare data nu iese nimic

| SuperGyrl explică (pentru Eyke):

Mersii de sfat, o sa incerc, dar problema e ca noi suntem la scoala si tot mereu il sarut pe fuga, dar cateodata cand suntem numai noi dupa ce il sarut el se rusineaza si dupa aia ma rusinez si eu si nu iese numic! vreun sfat cevaa?*

| Eyke a răspuns (pentru SuperGyrl):

Daca vrei mai mult hai pe privat sa-ti dau detalii picante tongue *glumesc 50%*

9 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Presimt eu ca daca baiatu ala stie ce sa faca, te va face el pe tine sa te cracanezi putinel, ai grija ca...
Cine sapa groapa altuia, cade singur in ea.

| SuperGyrl explică (pentru Liviu):

Nu cred, adica e prea rusinos sa imi ceara asa ceva, cred.

| Classy a răspuns:

Hmm...Daca stii cum sa-l saruti cu pasiune nu mai trebuie nimic! Poti sa il saruti si pe gat, si restul va veni si din partea lui.Ai sa vezi, chiar daca e timid,winking.

| xCarolina a răspuns:

Poate video-ul asta te va ajuta:
http://www.youtube.com/watch?v=Mefz9pBR1u0

| SuperGyrl explică (pentru xCarolina):

Poate ceva in romana daca ai, m-ar ajuta, am inteles eu ceva, dar nu foarte mult