| Oanna96 a întrebat:

Ochisorii cainelui meu sunt lipiti, si are ceva uscat de parca ar fi urdoare dar nu este.Il spal la ochi mereu cu un servetel umed si ii se deschid pe moment, dar dupa un timp se lipesc la loc si iar apare chestia aia uscata.1.Din ce cauza se intampla asta? 2. Ce pot sa fac? Dau funda. multumesc anticipathappy

3 răspunsuri:
| deeitza a răspuns:

PAi Sa nu il mai speli cu servetele umede... Faci niste ceai de musetel si il tamponezi cu o discheta sau vata[Asa a avut si catelusa mea][Ei i-au trecut] Daca nu trec trebuie sa te duci cu el la veterinarhee hee

| Craciun_Claudia_1991 a răspuns:

Trebuie sa il duci la doctor

| oղℓiղe a răspuns:

Aww,asta e ft grav p\entru ca e racit.si e neaparat sa-l duci la veterinar."dar si cu un pachetsel de ceai folosit il ajuti cam citeva zile la rind, si daca nu il ajuta asta..trebuie sa-l duci la veterinar si iti va spune ce trebuie sa facitongue_))baftaa:*