| Mihaela_4701 a întrebat:

OFER FUNDA! Deci am vazut doar finaluul unui film, si daca stiti cum se numete. cred ca era horror, iar finalul era cam asa : Era o zona de ceata, si ceva ii omora pe toti. Iar un barbat decide sa-si omoare familia impuscandu-i pentru a-i scuti de o suferinta. Imediat dupa isi da seama ca a facut o greseala, deoarece imediat dupa ceata se ridica si apar ajutoarele. Va rog. chiar imi placea. OFER FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Cosmin1I a răspuns:

Filmul se numeste The Mist http://www.imdb.com/title/tt0884328/ +Ending http://www.youtube.com/watch?v=mDBaHK7WYTo

4 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Când ai văzut filmul şi pe ce program, mi-ar fi de mare ajutor să mă ajuţi cu aceste informaţi, parcă ştiu ceva din ce ai spus dar nu sunt foarte sigur!

| Mihaela_4701 explică (pentru Brâncuşi):

Acum cateva saptamani sa zic. nu mai stiu sincer. kanal d...antena. nu mai am idee sincer. Cert e ca era un film care era dupa fapte reale

| Brâncuşi a răspuns (pentru Mihaela_4701):

O să fac tot posibilul să te ajut, măcar e bine că ai reţinut câte ceva, dacă nu te pot ajuta o să îl mai dea sigur peste câteva luni, ani şi poate îl revezi, noapte bună!

| Mihaela_4701 explică (pentru Brâncuşi):

Multumesc mult!