| Stefan_Sebi_1985 a întrebat:

Pana acum ceva timp aveam o iubita care s-a desparțit de mine pentru altcineva dar acum brusc mi-a spus ca ma place si ca vrea o a doua sansa. Ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| ibaal a răspuns:

Sa mergi mai departe!
Ciorba reincalzita...chh.
Si pun pariu ca ala pentru care te-a lasat,i-a dat papucii,asa ca "domnita" vrea sa se intoarca la caldurica,unde cunoaste, pana la urmatorul, dupa te lasalaughing
Da-i o sansa numai daca vrei sa o iei de nevastalaughing adica, ma refer, doar daca o iubesti la modul ala..altfel...nuwinking
parerea meabig grin

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cam neserioasa fetita. Ar trebui sa-i intorci spatele asa cum ti-a facut si ea tie, cand a plecat la altul.
Nu ai pic de mandrie?
Te va lua de fraier si va sta cu tine pana ii va face iar altul cu ochiul. Si istoria se va repeta.

| Andreeush a răspuns:

Ar trebui să o lași în pace.
Dacă nu te-a vrut de prima dată și te-a lăsat pentru altul cine îți garantează că nu va face la fel?

| OldSoul a răspuns:

Sa te razi de ea si sa-i spui asa:
"A doua sansa sa ce? Sa te mai desparti odata de mine pentru gogu de la 3?"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă încă o iubeşti vei şti ce trebuie să faci.
Posibil că nu era sigură că vrea să fie cu celălalt şi a înţeles ce-a pierdut.