| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU parerea voastra care e de la cati ani ar trebui sa am un iubit?

Răspuns Câştigător
| Bogdan_1693 a răspuns:

Eu cred ca nu mai jos de 13-14 ani.La 13-14 mai merge, dar mai jos deja e ciudat.

3 răspunsuri:
| Corina a răspuns:

Depinde ce intelegi tu prin iubit. O prietenie simpla cu un baiat o poti incepe de la 15-16 ani, mai precis, dupa ce ai intrat la liceu. Dar daca prin termenul de iubit tu intelegi a avea si relatii sexuale cu un baiat, atunci, sfatul meu sincer si prietenesc este sa astepti pana termini liceul.

| Mary_5158 a răspuns:

Iubirea nu are virsta.
iar daca puneai intrebarea de la citi ani pot avea relatii sexuale asta deacum depide de orgonism(cum e preagatit) cred ca pe la 18-19 e normal.
o zi buna

| blatuc a răspuns:

Cand doresti tu...sunt disponibili o gramada...