| Chrlls a întrebat:

Parintii ma obliga sa ma inscriu la o facultate, au zis ca nu-i intereseaza sa ma inscriu la oricare, eu nu vreau sa ma inscriu la facultate pentru ca am de terminat o postliceala si nu ma vad in stare sa merg cu amandoua si cu jobul. Cateva sfaturi despre ce facultate as putea sa fac, numai ca sa scap de gura lor pentru ca m-am saturat de atatea scandaluri.

2 răspunsuri:
| deea3507 a răspuns:

Ar fi bine sa te inscrii la o facultate, pentru ca fara ea nu te ia nimeni care sa iti dea si salariu bun

| KentmanxD a răspuns:

Inscriete la o facultate, au dreptate parintii tai.