| Viitorulapropiat a întrebat:

pe 11 trebuie sa plec la mare cu clasa.Am avut patratele,dar in ultima vreme am cam slabit si forma muschilor s-a cam pierdut,deci e posibil ca pana plec la mare,daca fac antrenament in fiecare zi,sa fac ceva masa musculara,sau macar sa-mi "readuc" patratele la viata,pentru ca na,vreau si eu sa arat cat de cat bine, cand o sa stau fara tricou? fundita pentru cel mai bun raspuns.

1 răspuns:
| BlackCandy a răspuns:

Sincer nu sunt o persona foarte activa dar iti spun din videoclipurile de pe Youtube ca poti sa faci asta intr-o saptamana. Nu stiu daca e adevarat dar poti incerca