| M' a întrebat:

Hei:* peste 2 zile e ziua unei prietene si nu stiu ce cadou sa-i iau.Ma puteti ajuta cu niste sfaturi?

Răspuns Câştigător
| miauu a răspuns:

O poza in rama cu voi 2
un ursulet
un parfum
un lantisor
niste machiajuri
o programare la un salon ceva
un masaj cevasmug
un ceas...
o cana personalizata
ceva creat de tine
o diploma pentru cea mai buna prietena
o carte din care poate invata ceva
o bluza

2 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Pai uite cateva idei aici :
-Un ursulet mare de plus laughing Asta depinde si de varsta ei laughing
-O bluzita frumoasalove struck
-Un parfum happy
-O geanta big grin
-Accesorii happyDe exemplu un inel sau o bratara big grin
-O trusa de machiajlove struck
-O carte interesanta big grin
La multi ani pentru prietena ta!kiss

| ruxybelle a răspuns:

Intrebati-o ce doreste. Daca nu aveti nici o idee, astfel veti avea un punct de pornire.
Dati-i un cadou de care va puteti bucura impreuna, cum ar fi bilete la o piesa sau la o expozitie.
Alegeti un cosulet de cadouri plin cu mancarurile, ceaiurile, sapunurile si cremele preferate.
Oferiti-i drept cadou o zi la o clinica de infrumusetare.
Cumparati un set de lumanari parfumate sau daca stiti ce parfum prefera, cumparati-i un set din colectia respectiva.
Oferiti-i cateva lectii de tenis sau de golf.
Sortati toate pozele pe care le-ati facut de-a lungul timpului si puneti-le intr-un album.
Oferiti bijuterii elegante, dar simple: o bratara de argint sau o brosa.
Cumparati o sticla de vin si doua pahare sau rasfatati-o cu cea mai buna ciocolata posibila.
Sfaturi

Daca nu stiti ce parfum prefera, este mai bine sa nu cumparati. Majoritatea oamenilor sunt pretentiosi in privinta parfumurilor.
Platiti-i un abonament la sala sau un abonament la o revista.
Daca tot nu stiti ce sa ii luati, incercati sa ii cumparati o carte sau CD-uri cu muzica.