| Bumbii a întrebat:

Buna TPU Peste o luna se casatoreste fratele meu. Ma bucur tare mult pentru el. Dar acum cateva saptamani mi-a spus sa ma mut in alta camera dupa ce o sa vina sotia lui la noi acasa (nora) Camera mea e langa a lui. Si nu vreau sa ma mut pentru ca in ea am stat de mica...
Ce sa fac? crying ((

6 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Bine ca ai o alta camera, ce conteaza, doar esti tot in acea casa!
Nu te supara dar e o intrebare de copil care nu vrea sa-i dea drumul,, fusta mamei'' se agata tare de ea cand pleaca undeva... asa esti tu acum!
Maturizeaza-te!

| Bumbii explică (pentru lpavel):

Eu cred ca ti-am cerut sa ma ajuti nu sa ma judeci.

| lpavel a răspuns (pentru Bumbii):

Pe tema asta nimeni nu te poate ajuta! Aici nu-i vorba de ajutor...happy

| Bumbii explică (pentru lpavel):

OK. Eu ma opresc.
Mersi!

| FlorinFindus a răspuns:

Dar nu sta in camera cu el sau ce? e camera mai mare

| badearazvan a răspuns:

Eu zic sa nu te superi, daca il iubesti te vei muta si o sa te obisnuiesti cu noua camera, in primele zile cheama si tu o prietena sa dormi cu ea