| EduardPaul94 a întrebat:

Buna TPU.pff.problema e o fata big grin. uitati cum sta treaba. ea are prieten. dar de cate ori ne intalnim pe holul scolii ne uitam unul la altul si zambim(mie imi cam place de ea). iar cand ne intalnim pe strada tot timpul zambeste si ma saluta ea prima. eu ce sa inteleg din trebuie asta?(faza e ca noi nu suntem prieteni.doar amici)straight facefunda pentru cel mai interesant raspuns

1 răspuns:
| Belutza_Belutzica_1997 a răspuns:

Nu stiu! ar fi bine s-o intrebi daca te place! si plus cand o intrebi asta sa te duci intr-un loc mai retreas. nu de fata cu toti amici! p.s. fata