| distractieee a întrebat:

am o problema de un timp imi place de cel mai bun prieten al verisorului meu laughing si nu stiu ce sa fac...(e cu 3 ani mai mare ca mine, si nu prea vorbim noi decat ne salutam pe strada cand ne intalnim si faza e ca mai fac si intentionat sa ne intalnim, ca el vine la verisoara lui in fiecare zi si eu ma inteleg bine cu ea)deci ce sa fac? :*** celui mai bun si mai rapid raspuns ii dau funda.

Răspuns Câştigător
| Annishoara01 a răspuns:

Nu tebie sa te tii din urma lui ci sa il faci gelos cu un alt baiat si atunci sa vezi reactia lui. Astfel intii vei vedea ce simte el pentru tine. SI de acum poti trege concluzia cum sa procedezimai departe. Sper ca ti-am fost de folos.

| distractieee explică (pentru Annishoara01):

Da dar nu pot face asta...nu sunt genu de fata si oricum sa dao in bara...

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Tu te-ai gandti ca poate el nu te place o.O?