| EduardPaul94 a întrebat:

Hello TPU.problema e o fata big grin. uitati cum sta treaba. ea are prieten. dar de cate ori ne intalnim pe holul scolii ne uitam unul la altul si zambim(mie imi cam place de ea). iar cand ne intalnim pe strada tot timpul zambeste si ma saluta ea prima. eu ce sa inteleg din trebuie asta?(faza e ca noi nu suntem prieteni.doar amici)straight facefunda pentru cel mai interesant raspuns

1 răspuns:
| Anonimgirltpu a răspuns:

Eu cred ca e pur si simplu prietenoasa. Exista si posibilitatea sa ii placa de tine. Ca sa afli lucrul asta trebuie sa te apropii mai mult de ea, dar totusi fara sa te bagi in relatia ei... nu e frumos.