| miruna854 a întrebat:

Povestea mea e cam asa : Mai demult am vorbit cu un baiat de la mine din oras pe facebook ( familiile noastre se cunosc si se inteleg foarte bine ) el are 19 ani! Are o "iubita" pe care nu o iubeste laughing si sta cu ea doar ca vorbeste des cu mama lui la telefon straight face Eu vorbeam cu el si imi spunea ca si.ar dori sa fie cu mine dar mai tine un pic si la ea deoarece ea a facut anumite sacrificii pentru el (si.a pierdut virginitatea cu el happy )! Cand ma intalnesc cu el ma intreaba ce fac, ma alinta(numele)... Dar de vreo doua ori cand i.am trm sms era cu iubita-sa si nah... dupa ce a plecat de la ea m-a sunat si si.a cerut scuzee laughing) Ce sa fac? sa il uit sau sa lupt?

Răspuns Câştigător
| 9dianaa a răspuns:

Buna draguta! Eu cred ca ar trebui sa-l lasi pe el sa aleaga si, daca esti sigura ca iti place mult de el si ca v-ar tine relatia ar trebui sa vorbesti foarte serios cu el despre o posibila relatie. Conteaza si ce isi doreste el! Succes. te pup! :*

3 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Relatiile nu se fac pe TPU, facebook si alte retele de asa zisa socializare

| Biancaalone a răspuns:

Pai nu stiu ce sa zic! Daca te iubea cu adevarat o lasa pe aia demult....indiferent ce a facut ea pentru. el! Lasa-l k sunt asa de multi baieti. ohoho... exista acolo unul si pentru tine!

| 4081 a răspuns:

Uita`l. Are pe altcineva. Indiferent ca o iubeste sau nu, trebuie sa respecti faptul ca are pe alta.
Daca e sa fie ceva, te cauta el dupa o eventuala despartire