| DubstepQueen a întrebat:

Recent am facut o gafa cu inca trei colegi la scoala si doua fete ne-au parat...maine trebuie sa discutam si mi-e cam frica de ce va spune diriginta(adica mi-e frica sa nu o cheme pe mama la scoala sau sa vorbeasca cu ea, dau in cel mai rau caz sa imi scada media la purtare).
Deci...ce sa fac?

7 răspunsuri:
| TheBirdOfTheHermes a răspuns:

Dacă ne spuneai și gafa...

| DubstepQueen explică (pentru TheBirdOfTheHermes):

Nu e prea grav, dar nici ceva ce se poate trece cu vederea.

| TheBirdOfTheHermes a răspuns (pentru DubstepQueen):

V-ați jucat de-a păinții la baie?
Ori scăderea notei la purtare ori o avertizare
Să nu fie ceva prea grav.

| DubstepQueen explică (pentru TheBirdOfTheHermes):

Ce-i aia păinții?laughing

| TheBirdOfTheHermes a răspuns (pentru DubstepQueen):

A scuze, am mâncat o literă dar presupun că nu ești atât de proastă să nu îți dai seama ce am vrut să scriu.

| BlueRay a răspuns:

Depinde de gravitatea asa zisei "gafe" pe care ai facut-o. Daca este ceva nesemnificativ va trece cu vederea peste ceea ce s-a intamplat, insa daca fapta comisa este mai grava, s-ar putea sa dai de belele, sau intr-un chip mai fericit, te-ai putea alege doar cu o atentionare.

| DubstepQueen explică (pentru BlueRay):

Si eu sper sa ma aleg cu atentionare...